Про нас

Визнаний лідер ринку - Агенство «ЮСТАН» - була заснована в 2020 році і є найбільшим в місті Чорноморськ , Одесі і області агентством нерухомості.

Сьогодні працює 2 філіала АН «ЮСТАН». Ми співпрацюємо з кількома десятками ріелторів, які надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг.

Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, стабільно високу якість і надійність наших послуг, професіоналізм спеціалістів і сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, супутніх операціям з нерухомістю, закріпили за агентством «ЮСТАН» статус надійного партнера з іншими агенствами міста та області, безлічі організацій і приватних осіб.

Участь у роботі громадських організацій. З 2020 року колектив АН «ЮСТАН» є членом Ріелеті Саміт з нерухомості (ріелторів). Організація об'єднує представників з 24 регіонів країни. Професійне співтовариство фахівців з нерухомості відображає інтереси економічного розвитку українського ринку нерухомості. З 2022 року АН «ЮСТАН» є членом Бізнес-Клубу Конс на Бі$. Це співтовариство, яке проходить безперервні процеси зростання, розширення та розвитку, завдяки сучасному навчанню.

З нами Ви можете продати, купити чи продати:

-Первинну нерухомість;

- Вторинну нерухомість;

-Комерційну нерухомість;

-Приватні будинки, модульні будинки, котеджі, таунхауси , дуплекси, дачі;

-Земельні ділянки;

Ми повністю зацікавлені у роботі на 100%, щоб Клієнт залишився задоволений нашою роботою. Ми завжди ретельно перевіряємо всі документи продавця перед продажом, тому Ви можете бути впевнені у чистоті угоди.